Ifjúsági összművészeti
fesztivál & verseny
Részletek
2017. október 9-14.
ÉNEK
szekció
Részletek
2017. október 9-14.
FOTÓ
szekció
Részletek
2017. október 9-14.
TÁNC
szekció
Részletek
2017. október 9-14.
ZENE
szekció
Részletek
2017. október 9-14.
II. VESZPRÉMI EGYETEMI
SZÍNPADI TALÁLKOZÓ
Részletek
2017. október 11-14.

Pannon UniFest 2016 program

Szakmai zsűri 2016:

  • Zsűrielnök: Oberfrank Péter, Liszt Ferenc-díjas magyar karmester
  • Kéri Kitty, balatonfüredi Kisfaludy Színház igazgatója
  • M. Tóth Géza, Színház- és Filmművészeti Egyetem rektora
  • Felföldi Gábor, Pannon Egyetem Kultúraszervező Csoport titkára
  • Szakál Attila, koreográfus
  • id. Szeles József, Veszprémi Petőfi Színház színművésze, rendezője

2016. október 10.

Pannon Egyetem Aula

18:00 – Megnyitó

A megnyitón fellépnek a Veszprémi Egyetemi Színpad tagjai, Jurák Lili, a Pannon Egyetem Kórusa, valamint Kende Mátyás zongoraművész.

Pannon Egyetem E épület Kamara terem

20:00 - Pannon Egyetem Néptánckör

Pannon Egyetem E épület Közösségi helyiség

19:00 - "Beszéljünk, szépen" - nyílvános beszéd és előadástechnika  | előadó: Pusztai Ádám | részletek itt

2016. október 11.

Pannon Egyetem E épület Kamara terem

17:00 - "Tanulj meg rosszul érvelni!" - nyílvános beszéd és előadástechnika | előadó: Pusztai Ádám | részletek itt

2016. október 12.

Pannon Egyetem Aula

19:00 - Gárdonyi Zoltán Ifjúsági Kamarazenekar koncertje | támogatói jegyek kaphatóak 1.000 Ft/db áron 

2016. október 13.

Pannon Egyetem E épület Kamara terem

19:30 - Népek tánca

Pannon Egyetem E épület Közösségi helyiség

18:00 - Rövidfilm kategóriában jelenkezett ifjú művészek bemutatója

  • 18:00 - Grubits Gergely
  • 18:30 - Holdosi Máté
  • 19:00 - Látos Márk
  • 19:30 - Venczel Patrik Márk

Szakmai zsűri: M. Tóth Géza

2016. október 14.

Pannon Egyetem E épület Kamara terem

16:00 - Keserű Imre: Színésztréning

18:30 - Veszprémi Egyetemi Színapad: Etalon c. előadás

20:00 - I. Veszprémi Egyetemi Színpadi Találkozó - Megnyitó

21:00 - Varga Richárd: EgyGitár Egy Slam

2016. október 15.

Csermák Antal Zeneiskola Hangversenyterme

13:00 - Ének kategóriában jelentkezett fiatal művészek produkciói

  • 13:00 - Fenyvesi Gabriella
  • 13:10 - Nagy Lili
  • 13:20 - Pomykala Kamilla Dorottya
  • 13:30 - Buvári Lilla
  • 13:40 - Szabó Eszter
  • 13:50 - Rugli Adrienn
  • 14:00 - Sólyom Lili Anna
  • 14:10 - Fiskál Diána
  • 14:20 - Bíró Kristóf

SZÜNET

  • 14:40 - Gavula R.M. Diána
  • 14:50 - Magyar János
  • 15:00 - Korbély Vanessza
  • 15:10 - Fülöp Ákos
  • 15:20 - Gráczer Asztrik
  • 15:30 - Váczi Violetta
  • 15:40 - Nagy Emília & Galambos Mónika
  • 15:50 - Pí Therapy
  • 16:00 - Fiskál Diána & Gavula R.M. Diána
  • 16:10 - Fiskál Diána & Magyar János
  • 16:20 - Gavula R.M. Diána & Bíró Kristóf
  • 16:30 - Gavula R.M. Diána & Magyar János
  • 16:40 - Popovics Emese
  • 16:50 - Fiskál Diána & Bíró Kristóf
  • 17:00 – Dede Zóra

17:20 - Vers- és novellamondás kategóriában jelentkezett fiatal művészek produkciói

  • 17:20 - Venczel Patrik Márk
  • 17:30 - Molnár Dorina
  • 17:40 - Tatai Barbara
  • 17:50 - Molnár Balázs
  • 18:00 - Szintén Krisztina
  • 18:10 - Varga Sébastien
  • 18:20 - Fiskál Diána

18:50 - Hangszer kategóriában jelentkezett fiatal művészek produkciói

  • 18:50 - Tóth Gábor
  • 19:00 - Popovics Bence
  • 19:10 - Nyőgér József
  • 19:20 - Kristianvictorkreutz

20:00 - Ének (nagy zenekarok, nagy csoportos) kategóriában jelentkezettek produkciói

  • 20:00 - Hasuly Polly
  • 20:10 - Lilin Group
  • 20:25 - CsodabogArt
  • 20:40 - Reni és a Fiúk meg a Sára
  • 20:55 - Vírus
  • 21:10 - Tilos a B
  • 21:25 - P.O. Funk Unit

21:45 - The Crazy Rogues - levezető koncert

Pannon Egyetem E épület Kamara terem

09:00 - Ferencz Krisztina: Mozgástréning

11:00 - Eck Attila: Improvizáció

12:45 - Várszegi Martin: Drámajáték

17:00 - Kecskeméti Színjátszó Műhely: Az ördög, a raszta és a csalfa c. előadás

20:30 - Zsűriértékelés (VESZT)

Laczkó Dezső Múzeum

18:30 - RÉV SzNT: Irina c. előadás

2016. október 16.

Pannon Egyetem Aula

13:00 - Tánc kategóriában jelentkezett fiatal művészek produkciói

  • 13:00 – Cholnoky Mozgásművészeti Stúdió – Back it up
  • 13:05 – Winners VTE – Ritmo Cubano
  • 13:10 – Cholnoky Mozgásművészeti Stúdió - Folyó
  • 13:15 – Nagy Henrietta
  • 13:20 – Winners VTE – Runaway Baby
  • 13:25 – Óbudai Mozgásművészeti Iskola - Lélekvándorlás
  • 13:35 – Cholnoky Mozgásművészeti Sútdió – Takargatnivaló
  • 13:40 – Táncol”KODO” – Chirof Lénárd
  • 13:50 – Winners VTE – Margarita
  • 13:55 – Cholnoky Mozgásművészeti Stúdió – Perpetum Mobile
  • 14:00 – Szécsi Zsolt & Csányi Tamara
  • 14:10 – Cholnoky Mozgásművészeti Stúdió – Nehéz szívvel
  • 14:15 -  Winners VTE – Nocturne
  • 14:20 – Cholnoky Mozgásművészeti Sútdió – Veszélyben
  • 14:25 – Vajdasági Gubanc
  • 14:35 – Viktória Cholnoky Mozgásművészeti Stúdió – Hol vagy?
  • 14:45 – Pintér Krisztián & Juhász Szécsi
  • 14:50 – Táncol”KODO” – Lovas András
  • 15:00 -  Cholnoky Mozgásművészeti Sútdió - Swing
  • 15:05 - Zsűriértékelés 

16:00 - Eredményhírdetés

  • 16:00 - Kiss Richárd előadása
  • 16:10 - Díjkiosztás
  • 16:30 - Táncelőadás

17:00 - Szenes Iván emlékkoncert - Fortuna Színjátszó Egyesület produkciója

Pannon Egyetem E épület Kamara terem

09:30 - Körömi Gábor: Meseház c. tréning

11:25 - Zenés foglalkozás

18:30 - Weöres Sándor Gimnázium: Indián c. előadás

20:00 - Zsűriértékelés (VESZT)

Laczkó Dezső Múzeum

15:00 - Hands Up Nauru: Übü c. előadás

17:00 - Veszprémi Egyetemi Színpad: Antigoné c. előadás

17:30 - odaLÖKött KÖLtészet: Antigoné Slam

 

A műsorváltozás jogát fenntartjuk!

Elérhetőség
Hallgatók a Művészetért Egyesület
8200 Veszprém,
Szilvádi utca 10/E.

info@pannon-unifest.eu
+36 70 603 5355

Írjon nekünk!